بلاگ

چگونه از قانون کارما استفاده کنیم تا به اهدافمان برسیم؟

چگونه از قانون کارما استفاده کنیم
چگونه از قانون کارما استفاده کنیم
چگونه از قانون کارما استفاده کنیم

خب رفقا در ادامه چیزایی که میتونیم برای رسیدن به اهدافمون ازشون استفاده کنیم، میرسیم به کارما!

قانون کارما که یادتونه؟? همونی که هر کاری برای دیگران انجام بدیم برای خودمونم اتفاق میوفته؟ اگه یادتون نیست پست «قانون ابدی کارما» رو ببینین!

طبق این قانون اگه ما به کسی پول بدیم، یه پولی میاد دستمون، اگه محبت کنیم، محبت میگیریم، اگه عشق بدیم، عشق میگیریم و …

چرا قانون کارما کار نمیکنه

حالا اگه براتون سوال باشه که چرا دارم به فلانی خوبی میکنم اما ازش بدی میبینم، دلیلش اینه که شاید به یکی دیگه بدی کردی و کارمای اون بدیت رو داری از ایشون دریافت میکنی. اگه یادتون باشه یاد گرفتیم که اگه مثلا من به یه کودک دستفروش بگم «گمشو حوصلتو ندارم»، کارمای این کارم این نیست که یه روزی یه جایی همون آدم بهم بگه گمشو حوصلتو ندارم!

? من این حرف یا معادلش رو از کسی میشنوم که به همون اندازه که فرد رو ناراحت کردم، ناراحت بشم! اون مقداری که حرف من دل کودک رو میشکنه، حرف اون دل منو نمیشکنه که! اما اگه این حرفو از کسی بشنوم که برام مهمه اوضاع فرق میکنه! (حالا الزاما همین حرف نیست، حرفی یا کاری که منو همونقدر ناراحت کنه)

گرفتیم دیگه کارما چطور کار میکنه؟ میره میچرخه یه جایی بهمون برمیگرده که همون مقدار اثری رو که روی دیگری گذاشتیم رو دریافت کنیم. خوب یا بد!

چگونه از قانون کارما استفاده کنیم

حالا، برای رسیدن به هدفتون یه کار مهمی بکنین. هدفتون رو رو یه کاغذ بنویسین و زیرش بنویسین: « آیا کسی هست که من همینو از اون دریغ کرده باشم؟ یا نذاشته باشم که اون به این هدفش برسه؟ »
و بعد همون چیزی که میخواین بهش برسین رو به دیگران ببخشین. مثلا اگه پول میخواین، به دیگران پول بدین! اگه محبت میخواین، به دیگران محبت بدین.

همیشه چیزی برای بخشیدن وجود داره. حتی اگه یه میلیارد پول میخواین و آه در بساط ندارین، هزار تومن به یکی دیگه ببخشین! همین هم کارما رو فعال میکنه!

تمرین عملی

آرزوهایی که هر کاری میکنین برآورده نمیشن رو لیست کنین، و جلوشون بنویسین که آیا همین چیز رو از دیگران دریغ کردین یا نه؟ و چیزای کوچیک مثل شوخیا رو هم در نظر بگیرین! خیلی وقتا یه چیزی برای ما شوخیه اما اثر خنده دار و جالبی روی طرف مقابل نمیذاره!

برای رفع کارماها، اگه میتونین فرد رو پیدا کنین و سعی کنین از دلش در بیارین یا اگه کاری کردین جبران کنین. اگه نمیشه جبرانش کرد، به دیگران تا میتونین نیکی کنین تا اثر کارمای منفی رو تا حدی خنثی کنه. (البته طلب بخشش از خدا هم خیلی خوبه اگه خدا باور هستین میتونین از خدا هم بخواین که آثار کارماهای منفی رو از بین ببره.)

 

حرف آخر

کار خوب همیشه جواب میده! شک نکنین که کارمای کار خوبتون رو دریافت خواهید کرد. تو بخشیدن دست و دل باز و خوشحال باشین و ایمان داشته باشین که چیزی که میبخشین برمیگرده!

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

منبع

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

7 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل