چطور ایمان قوی داشته باشیم ؟

چطور ایمان قوی داشته باشیم
چطور ایمان قوی داشته باشیم
چطور ایمان قوی داشته باشیم

خب رفقا در ادامه چیزایی که در مورد رسیدن به اهدافمون (لیست کامل تو هشتگ #هزارسرو_هدف ) یاد گرفتیم، دوتا نکته مهم رو از تعلیمات اسکاول شین براتون میگم که حتما باید رعایتش کنیم.

? اولی موضوع کلام هست. قبلا در مورد عبارت تاکیدی و نحوه ساختنش و نوع کارکردش صحبت کردیم. ما با کلاممون تعیین میکنیم که قراره شکست بخوریم یا موفق شیم. اگه تلاش میکنین و مدام میگین ای بابا من که نمیتونم … ، واقعا نخواهید تونست!

مراقب کلامتون باشین

طبق گفته‌ی انجیل «از سخنان خود عادل شمرده خواهی شد و از سخنان تو بر تو حکم رانده خواهد شد.»

عبارتهایی مثل خدا منو فراموش کرده، اووووه من کجا آرزوم کجا…، ما از این شانسا نداریم، و … رو از فهرست جملاتتون حذف کنین! تاحالا که گفتن اینا فایده ای براتون نداشتن، یه مدت هم نگین! و چیزای برعکسشون رو بگین!

?نکته بسیار مهم بعدی داشتن ایمان فعاله!

چطور ایمان قوی داشته باشیم ؟

در کتاب مقدس حکایت سه پادشاه اومده که هیچ آبی برای افراد و اسب هاشون نمونده بود و مدتها بود که بارون نیومده بود و اثری از هیچ ابری تو آسمون نبود.

اونا با الیاس نبی مشورت کردن و الیاس این حرف حیرت انگیز رو بهشون گفت: خداوند می‌فرماید آنگاه که اثری از باد و باران نمیبینید، این دره را از گودالها پر کنید. از اونجایی که اونا به الیاس نبی ایمان داشتن، به حرفش عمل کردن و برای جمع شدن آب بارون کلی گودال کندن و بعد از یه مدت کوتاه گودالهای اونا با آب بارون پر شد!

برای رسیدن به آرزوهامون کافی نیست که بگیم یه سری قوانین ذهنی رو یاد گرفتیم و میدونیم چطوری کار میکنن. ما باید ایمانمون رو با یه کار عملی به دنیای واقعی بیاریم. به کاری که نشون میده ما به تحقق رویامون ایمان داریم میگن ایمان فعال.

? پس اگه یه ماشین میخواین و میدونین که بهش میرسین، برین عطری که میخواین تو ماشینتون بذارین رو بخرین! اگه میدونین که قراره به زودی میلیونر بشین، رفقاتونو به صرف شام یا مهمونی دعوت کنین (به خودتون و دنیا نشون بدین که به اندازه کافی پول دارین). اگه میدونین که به همسر دلخواهتون میرسین، برین لباسهایی که وقتی میخواین در کنارش باشین بپوشین رو خریداری کنین!

اگه از انجام دادن اینا میترسین، بدونین که یه تردید بزرگ (و ساکت) تو دلتون هست که نقطه مقابل آرزوتونه و اجازه نمیده بهش برسین.

با شک و تردید چه کنیم؟

درسای #هزارسرو_ترس و سایه!?

مثل همیشه هر سوال یا ابهامی داشتین همین پایین تو کامنتا بنویسین تا در موردش حرف بزنیم. اگه تجربه‌ای داشتین که خواستین با بقیه رفقا به اشتراک بذارین هم برامون بنویسین?

 

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

منبع

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • از یه منظر جالبه اونم اینه که وقتی خیر بخوای برات خیر پیش میاد و وقتی شر بخوای بدبختی مثل سایه دنبال آدمه. مثل اینکه یه کار مهمی انجام میدی بعد هی به خودت بگی نکنه خرابش کنم و خراب می کنی. ولی یه بحث دیگه هم هست بحث تلاش برای رسیدنه.یعنی فقط داشتن امید و جملات تاکیدی کافیه یا تلاش هم باید باشه.اینو قبول دارم بعد مسیر برای آدم باز میشه ولی اینو دیدم کسایی که راه نمایان شده براشون ولی باز منتظر معجزه هستن که نتیجه بدست بیاد. نمیدونم شاید من اشتباه میکنم واقعا نمیدونم

    • ممنون از توجهتون :-)
      تلاش، یه موضوع بدیهیه تو موضوع موفقیت! ما بدون تلاش به هیچی نمیرسیم! تلاش یک بایده!
      ایمان و جملات تاکیدی و … بخاطر اینن که راه رو باز کنیم، موانع رو کنار بزنیم، و با یه انگیزه ی قدرتمند درونی برای خواستمون تلاش کنیم! این تلاش، نتیجه میده!

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل