خطرات خود هیپنوتیزم را بشناسیم

خطرات خود هیپنوتیزم

خطرات خود هیپنوتیزم

خیلیاتون ازم میپرسین آیا خود هیپنوتیزم خطرناکه؟

رفقا هیچ چیز ترسناک و مرموزی در مورد خود هیپنوتیزم وجود نداره!

این که برین به کما، یا نتونین از هیپنوتیزم خارج شین، و چنین چیزایی با روشهایی که گفتم امکان ندارن رخ بدن!

شما هر شب قبل خواب، و هر روز بعد از بیدار شدن، تو حالت هیپنوتیزم قرار دارین! تاحالا شده نتونین از اون حالت خارج شین؟

حتی تو خواب عمیق، امواج مغزیتون به قدری میان پایین (دلتا) که کلا آگاهیتون از بین میره! تاحالا شده نتونین از خواب بیدار شین و به کما برین؟! 😉

اینکه ما بتونیم آگاهانه وارد حالت دلتا بشیم نیاز به سالها تمرین و تلاش درست و منظم داره. ما تو هیپنوتیزم هرگز به اون حالت نمیرسیم! امواج مغزی ما تو هیپنوتیزم بین آلفا و تتا تو نوسانن.

و اون چیزی که ما تو هزارسرو بهش نیاز داریم رو میتونیم تو حالت آلفای مغزی بدست بیاریم! و حالت آلفا هیچ خطر و چیز مرموزی نداره!

اما آیا هیپنوتیزم کاملا امنه؟

نه!

از چه بابت امن نیست؟ از این بابت که ما داریم ناخودآگاهمون رو برنامه ریزی میکنیم! یاد گرفتیم که ذهنه که زندگی و خوشبختیمون رو کنترل میکنه!

اگه برنامه های درستی بهش ندیم، یعنی دو دستی داریم زندگیمون رو نابود میکنیم!

بنابراین در مورد خطرات خود هیپنوتیزم بدونین که از بابت رفتن به کما و بیدار نشدن و موجودات غیر ارگانیک و اینجور چیزا کاملا امنه و هیچ خطری فرد رو تهدید نمیکنه! اما از بابت برنامه ریزی مجدد ذهن و تجسما و عبارات تاکیدی و اینا خیلی خیلی مهمه و حتما باید با دقت و برنامه روش کار کرد!

راستی، عبارات تاکیدی حتی تو خودهیپنوتیزم با یکی دو بار گفتن تو ذهن حک نمیشن! نیاز به تمرین و تکرار هست. ما نمیتونیم ذهنمون رو دور بزنیم، باید باهاش کار کنیم. درواقع هر روز داریم همین کارو میکنیم، منتها بهش آگاه نیستیم!

بنابراین نتیجه گرفتن از خود هیپنوتیزم زمان میبره!

حرف آخر

در کل رفقا، تغییر تو هر حیطه ای کلا زمان و تلاش میخواد! هر راه میانبر و بدون زحمتی که بود، بدونین که یه کاسه ای زیر نیم کاسش هست!

حتی نفس کشیدن هم نیاز به تلاش و تمرین داره (رفقایی که تکنیکای تنفسی رو تمرین میکنن این موضوع رو بهتر میدونن😉)

بنابراین همیشه با یه روحیه قوی و آگاهی به اینکه قراره یه مدت منظم تلاش کنین، تمرینارو شروع کنین! اینطوریه که میتونین ازشون بهترین نتایج رو بگیرین و به خودتون افتخار کنین💪

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

منبع

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *