امواج مغزی و ناخودآگاه !

امواج مغزی و ناخودآگاه
امواج مغزی و ناخودآگاه
امواج مغزی و ناخودآگاه

فروید – کسی که موضوع ناخودآگاه رو برای اولین بار تو «حیطه ی علم روانشناسی» مطرح کرد – ذهن ما رو به سه قسمت تقسیم کرد و اونو به کوه یخ تشبیه کرد.

اون گفت تمام آگاهی و هوشیاری ما همون قسمت بیرونی کوه یخه! ناخودآگاه ما همون بخشی از کوه یخه که زیر آبه و از چشم پنهونه! و نیمه هشیار نقطه اتصال کوه یخ به آبه!

فروید معتقد بود حدود ۹۵% درصد زندگی ما دست ناخودآگاهه! خب، اعتبار علمی این حرف در حد نظریه بود!

موضوع از جایی ترسناک میشه که تو سالهای اخیر این موضوع رو عصب شناس ها ثابت کردن! اونا گفتن حتی تصمیمی که ما در لحظه میگیریم، چند میلی ثانیه قبل از تصمیم گیریمون، اون تصمیم تو ناخودآگاه گرفته میشه، و بعد ما بهش آگاه میشیم و فکر میکنیم خودمون این تصمیم رو گرفتیم!! یعنی ما حتی اختیار چندانی تو تصمیم گیریهامونم نداریم! قدرت سلطه ی ناخودآگاه تا این حد زیاده!

خب، قبلا یاد گرفتیم که امواج مغزی چی هستن و هر کدوم چه نقشی ایفا میکنه.

ارتباط امواج مغزی و ناخودآگاه

حالا بیاین ببینیم هر کدوم از فرکانسهای مغزی کجا هستن و به چه حالتی از ذهن مرتبطن!

  • حالت بتا، همون هوشیاری کامله! الان هم شما تو بتا هستین هم من! حواسمون جمعه و کاملا تو هوشیاری هستیم.
  • اگه ریلکس شیم، امواج مغزی میان پایین و ما وارد ناخودآگاه میشیم و میریم تو سطح آلفا! اینجا دروازه ی ورود به بقیه قسمتاس و جاییه که پر از ایده و خلاقیت و تغییره!
  • اگه زیاد تو آلفا بمونیم، فرکانس مغزمون پایینتر میاد و هدایت میشیم به تتا! تتا جاییه که کل خاطرات ما از بچگی تا الان اونجا هستن! هیچکدوم نابود نشدن!
  • و اگه بتونیم (که خیلی سخته و سالها تمرین منظم میخواد) وارد حالت دلتا بشیم، بدن شروع میکنه به ترمیم و درمان. تو حالت دلتای عمیق ما آگاهیمونو کامل از دست میدیم. هیچ فکری وجود نداره. این حالت رو هر شب تو خواب عمیق تجربه میکنیم! برا همینه که خواب عمیق حال آدمو بهتر میکنه!

بنابراین برای ورود به ناخودآگاه و ایجاد تغییر، نیاز داریم که وارد آلفا بشیم!

حرف آخر

آلفا قلمرو معجراته…

تو پستای بعدی قدم به قدم تجربش میکنیم…

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

منبع

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام. امواج مغزی همان فرکانس امواج الکترومغناطیسی است وبا فرکانس‌های دلتا ،نتا،آلفا، بتا، گاما، قابل انتقال است. انتقال امواج مغزی از طریق امواج الکترومغناطیسی از انسانی به انسان دیگر در این روش می‌توانید تصاویر مغزی طرف مقابل را در مغز خود ببینید ارتباط مغزی برقرار کنید و حرف بزنید( البته طرف مقابل خبر نداشته باشد فکر می‌کند یا با خودش حرف می‌زند و یا دیوانه شده )یعنی شکل گیری پیونده مغزی از طریق امواج الکترومغناطیسی! وقتی امواج مغزی از طریق امواج الکترومغناطیسی انتقال پیدا می‌کند اگر شخص بیمار باشد علائم بیماری نیز انتقال پیدا می‌کند می‌توان بیماری را به یک نفر یا چندین نفر هم زمان انتقال داد ! و همینطور می‌توان از چندین بیمار بیماریها را به یک نفر یا چندین نفر انتقال داد! یعنی تولید ویروس جدید!ا اگر امواج مغزی از شخص پیری انتقال پیدا کند علائم پیری در شخص یا اشخاص مقابل ظاهر خواهد شد !ایران با امواج الکترومغناطیسی از طریق دکل‌های مخابراتی و ماهوارهای ایران امواج مغزی انسان را انتقال می‌دهداین کار برای جاسوسی و یا بهتر بگم برای برداشت اطلاعات از مغز دیگران انجام می‌دهند!ولی فقط این نیست وقتی امواج مغزی خودشان را روی مغز دیگران انتقال می‌دهند( با افزایش امواج الکترومغناطیسی در انتقال) میتوانند مغز طرف مقابل را کنترل کنند تا حدی که روح انسان در آن لحظه هیج کنترلی روی مغز ندارد هر چه گفتیم این کار جحل است جهالت است گوش ندادند این پیام را برای شما فرستادیم تا بدانید هم درد را با این امواج انتقال می‌دهند وهم بیماری را از شخص به شخص دیگر از طریق امواج مغزی انتقال می‌دهند این امواج از حد مجاز بیشتر بوده و باعث پارازیت و نوسان در مدار الکترونیکی می‌شود همان اتفاقی که در تداخل امواج ماهوارهای ایران با هواپیما رخ داد یعنی سقوط!
    در ایران برای پیدا کردن جای اشخاص از طریق خطوط موبایل آنها را رهگیری می‌کنند با امید به خدا این پیام بتواند در شناخت بیماری و حل مشکلات به شما کمک کند با تشکر 🙏وقتی امواج مغزی از طریق امواج الکترومغناطیسی انتقال پیدا می‌کند باعث کمبود نورون در مغز می‌شود
    در روش انتقال امواج مغزی میتوانند زبان گفتاری طرفین ( طرف) مقابل را کنترول کنند چیزی در مغز خود بگویند با انتقال امواج مغزی از طریق( افزایش )امواج الکترومغناطیسی طرفین مقابل همان را بر زبانشان تکرار خواهند کرد این روش یکی از روشهای کنترل مغز است ! این کار خیانت به انسانیت است با انتقال بیماریها میلیونها انسان در جهان کشته شد اند🥀 کرونا،سرطان، بیماری‌های قلبی و عروقی اختلال رو..

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل