چرا به آرزوم نمیرسم ؟

چرا به آرزوم نمیرسم
چرا به آرزوم نمیرسم
چرا به آرزوم نمیرسم

وقتی چیزایی که در طول #هزارسرو_آلفا یاد گرفتیم رو رعایت میکنیم اما به آرزومون نمیرسیم، یعنی یه گرهی وجود داره. گره چیه؟ تفکری که بزرگترین ظلم رو در حق ما میکنه. معمولا رایج ترین گره تو این موارد نفرت هست.

 نفرت همیشه مانع خوشبختی و شادمانیه

معمولا ما ایرانیا از کسایی که راحت تر از ما به آرزوشون رسیدن، ته قلبمون نفرت داریم! لطفا نگین نه. این کارارو برا خودمون میکنیم پس بهتره با خودمون روراست باشیم.

رشک، حسادت، غبطه، بدگویی از آدمای موفق، همه همخانواده های نفرتن. چقدر تاحالا پشت آدمای موفق بد گفتیم؟!

اگه راجب این موضوع مقاومت دارین، یه نگاه عمیقتری به سایه های وجودتون بندازین ?

فرض کنین شما یه لباسفروشی دارین و لباسای ترک میفروشین. حالا یکی میاد دو متر پایینتر از شما یه لباسفروشی میزنه و اجناسی که شما میفروشین رو نصف قیمت میده، با همون کیفیت!

با خودتون نمیگین چرا اینجا؟ نکنه مانع پیشرفتم بشه؟ اگه مشتریا اجناس اونو بیشتر بپسندن چی؟ و … اینا هم زیرشاخه های نفرت محسوب میشن!

بهترین راه حل

اینه که کسایی که قبل از شما به آرزوهایی شبیه شما رسیدن رو دوست داشته باشین. اگه از ته قلبتون هم نمیتونین، از کلامتون استفاده کنین. براشون دعا کنین، زبونی بگین دوسشون دارین و خوشتون میاد ازشون. کم کم چیزایی که میگین از زبونتون به قلبتون نفوذ خواهند کرد.

اگه برای رقیب‌هاتون (در کار، عشق، هدف، …) خیر و برکت آرزو کنین، اولین چیزی که به دست میارین خیر و برکتیه که برای اونا خواستین. (کارما رو که یادمونه؟)

پس قبل از اینکه از خودتون بدتون بیاد یا بگین خدا دوسم نداره یا قبلا میشد الان نمیشه، به این فکر بیوفتین که گره کارتون رو پیدا کنین! چی باعث میشه به آرزوتون نرسین؟ کدوم فکر؟ کدوم احساس؟

حرف آخر

نکته اساسی که تقریبا همه‌ی اساتید بزرگ موفقیت بهش تاکید دارن اینه:

اگه چیزی تو زندگی بدست بیارم، بخاطر خودمه. اگر هم چیزی از دست بدم، اینم بخاطر خودمه. اگه من عوض بشم، دنیای من هم عوض خواهد شد!

همون چیزی که بهش میگن مسئولیت پذیری کامل اتفاقات زندگی ?

مثل همیشه، فکری نظری ایده ای تجربه ای سوالی چیزی داشتین همینجا بنویسین تا راجبش گپ بزنیم ??

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

منبع

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل