چرا تمرینای سایه مهم هستند ؟

چرا تمرینای سایه مهم هستند
چرا تمرینای سایه مهم هستند
چرا تمرینای سایه مهم هستند

خب رفقا درسای سایه اینجا تموم میشن، اما بذارین یه بار دیگه تاکید کنم روی اهمیت انجام دادن این تمرینا.

دِبی فورد تا وقتی که زنده بود، معروفترین مربی آموزش این تکنیک‌ها تو دنیا بود. هنوز هم کلی مراکز درمانی تو دنیا داره و بیماری‌های لاعلاج جسمی یا بیماری‌هایی مثل سرطان رو با این روش‌ها درمان کردن.

چرا تمرینای سایه مهم هستند ؟!

⏺️دبی فورد در مورد خودش میگه: من با مردای زیادی آشنا میشدم اما انگار هیچکدوم از کسایی که دوسشون داشتم، منو نمیخواستن و سریع ترکم میکردن. من خودم رو دوست نداشتم. این دوست نداشتن رو در بخش سایه وجودم پنهون کرده بودم. و همین باعث میشد همه چیز و همه کس فقدان عشقی رو که به خودم داشتم، مثل آینه به خودم باز میتاباندند!

تا وقتی که جنبه ای رو در خودمون نمیپذیریم، افرادی رو به زندگیمون جذب میکنیم که اون جنبه رو از خودشون نشون بدن و به ما یادآوری کنن که ما کی هستیم.

هستی (کائنات) مدام در تلاشه که به ما نشون بده که ما «واقعا چه کسی هستیم». ما نمیتونیم بدون نفرت، عشق و بدون بدی خوبی رو بشناسیم.

کامل بودن خیلی بهتر از تظاهر به خوبیه.

اگه همه صفات سایه مون رو بپذیریم، دیگه نیازی نداریم اونارو فرافکنی کنیم یا از دیدن بعضی چیزا در دیگران برنجیم و آشفته بشیم.

وقتی جنبه‌ای رو در خودمون انکار میکنیم، این حق رو از خودمون میگیریم که «انتخاب کنیم» که واقعا میخوایم در زندگی چه کسی باشیم!

? رفقا لطفا اگه من هنوز نتونستم قانعتون کنم که این تمرینا رو انجام بدین، کتاب نیمه تاریک وجود دِبی فورد رو بخونین. اونجا مطالب خیلی کاملتره و مثالای بیشتری هست.

هزاران تمرین دیگه در مورد کشف سایه ها وجود داره. انجام این تمرینا ممکنه کلافتون کنه یا اعصابتونو خورد کنه، اما به تمرین ادامه بدین. همیشه یه بخشی تو وجود ما هست (نفس) که در برابر تغییر مقاومت میکنه.

حرف آخر

اگه شما سرسخت‌تر از اون باشین، سرانجام ارباب زندگیتون خواهید شد! یعنی به معنای واقعی کلمه از زندگی کردن لذت خواهید برد.

سوالاتون اگه خصوصی نبودن همینجا تو کامنتا بپرسین تا همه استفاده کنن، اگر نه، تو دایرکت، ایمیل، یا وبسایت میتونین بپرسین و تو اولین فرصت میخونم و جواب میدم.

از جلسه بعد، یاد میگیریم که چطور با استفاده از نیروهای درونیمون میتونیم به آرزوهامون برسیم.

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

منبع

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل