جلسه هشتم قاتلین رویا

قاتلین رویا

خیلیا فکر میکنن که دیگه از سن و سالشون گذشته که برن دنبال چیزی که میخوان!

یعنی چی؟ یعنی زمانی که از عمرشون باقی مونده رو خیلی راحت بیخیال میشن و ترجیح میدن به همین روال زندگیشون ادامه بدن، هرچند میتونن تغییر ایجاد کنن، اما فکر میکنن دیر شده و بیخیالش میشن.

و ما امروز یاد گرفتیم که از این دسته نباشیم!

اگه چیزی براتون مبهمه یا سواله، این پایین بپرسین!

اشتراک گذاری:

5 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • یکی از دوستان من وسط های دهه پنج زندگیش هست و امسال برای اولین بار از تهران سفر کرد به جنوب و با دوچرخه مرز جنوبی رو از شرق تا غرب رکاب زد وتصور کنید چقدر کار پرچالش و سختی رو استارت زده! برای من خیلی الهام بخش و تحسین برانگیز بود کارش. واقعا تو فکر اکثر ماها این که دیگه از ما گذشته وجود داره ولی انگار بیشتر بهونه ای هست واسه تنبلی ما و انجام ندادن اون کار! دقیقا مثالی که برای موسیقی زدین درست بود. من تو سن بیست و چهار سالگی خواستم یه سازی رو یاد بگیرم که جز سخت ترین هاست و پس ذهنم این بود که نمیشه و دیره و … از قضا چند ترم هم رفتم و نشد ولی بیخیال نشدم استادمو عوض کردم و کلی پیشرفت کردم و استادم ازم خیلی راضی بود. واقعا تمام محدودیت ها فقط تو ذهن ماست در راستای همون صحبت هایی که تو جلسه پنجم گفتین خوبه خودمون رو تو قالب سن هم محدود نکنیم!

 • سلام استاد،خوب هستین؟
  من یه سوال کلی دارم اونم اینه که همه ی این ها که گفتید درست ،همه رو لحاظ کنیم تو رسیدن به خواسته هامون.من میخوام ولی همسرم مانع میشه.و واقعا نمیتونم قانعش کنم!!

  • سلام. مرسی خوبم، شما حالتون چطوره؟ :-)
   آره خب کاملا طبیعیه!
   قرار نیست قانعشون کنین! کارهایی که خودتون میتونین انجام بدین رو انجام بدین!
   دلیل اصلی اینکه خیلیا قانع نمیشن، ترس هست. ترس از نشدن! اعتماد نداشتن به توانایی های خودشون و طرف مقابل!
   و اگه ببینن یه اتفاقایی داره میوفته کم کم همراه میشن. مگر اینکه با اصل موضوع راحت نباشن! یعنی مثلا شما بخواین لاغر بشین همسرتون با لاغری مشکل داشته باشن!
   که تو این شرایط هم لزومی نیست حتما قانعشون کنین! موضوع انتخابه! هر انتخابی هزینه هایی داره…
   شاید بهتر باشه این پست رو یه بار دیگه بخونین: چطور به هر چیزی که میخوایم برسیم

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل