بلاگ

تکنولوژی بایوفیلد (بیوفیلد) چیست؟!

تکنولوژی بایوفیلد

اساس کار تکنولوژی بایوفیلد این باوره که همه چیز – هر چیزی که در کائنات هست – یک انرژی و ارتعاشی داره.

وقتی که دو تا میدان انرژی با آهنگ هم ارتعاش میکنن، پدیده زبان کیهانی ارتعاش اتفاق میوفته. یعنی یک تبادل انرژی. وقتی دوتا میدان انرژی باهم روبرو میشن، شروع میکنن به تبادل انرژی و اطلاعات!

بعضی از شما شاید از تحقیقات حوزه انرژی های لطیف آگاه باشین. شاید روش های مختلف درمانگری با انرژی، مدیتیشن، و هر چیزی که با انرژی سر و کار داره رو تمرین کرده باشین.

 

شروع کار با رادیستزی

حیطه انرژی های لطیفی که من جذبش شدم و بر اساس اون تکنولوژی بایوفیلد رو درست کردم، رادیستزی بود.

رادیستزی دانشیه که توسط یه دانشمند فرانسوی تو قرن ۱۹ به وجود اومد. این دانشمند کشف کرد که هر چیزی تو جهان انرژی ساتع میکنه. برای همین اسم این دانش رو گذاشت رادیستزیا. (بخاطر کلمه radiation)

تو رادیستزی، اصلی ترین ابزاری که ازش برای سنجش ارتعاشات انرژی استفاده میشه خود بدن انسان هست!

اگه در زمینه علوم باطنی و خودشناسی مطالعاتی داشته باشین میدونین که ما دارای چندین بدن هستیم. برای مثال تو سنت های هندو شما یه بدن فیزیکی دارین، و یه بدن پرانا یا بدن لطیف دارین که همون بدن انرژی ما هست.

تو مسیحیت هم بدن رو به جسم، روان و روح تقسیم کردن. و اون جایی که بدن و روح باهم تلاقی پیدا میکنن، بدن انرژی ما هست.

بعضیا میگن بدن چی، یا بدن حیاتی، منظور انرژی حیاتی هست که بدن فیزیکی ما رو تغذیه میکنه.

رادیستزیست ها (کسایی که تو حوزه رادیستزی فعالیت میکنن) از طریق تحقیقات حیطه ارتعاش به این نتیجه رسیدن که میشه طیف انرژی لطیف رو به ۱۲ قسمت متمایز و منحصربه فرد تقسیم کرد.

برای اینکه در مورد زبان کیهانی ارتعاش مطالعات بیشتری داشته باشن، پندالومی که با این طیف ها کالیبره شده باشه رو اختراع کردن.

اونا انرژی بدن رو از طریق دستشون به پندالومی که نگه داشتن وارد میکنن و بعد وارد سوژه ای که باهاش هم-ارتعاش میشن میکنن. یعنی یه دستشون وصله به پندالوم و یه دستشون وصله به یه سوژه، هر چی که باشه!

اگه اون میدان انرژی خاصی که تو سوژه تستش میکردن شروع کنه به هم ارتعاش شدن، اونوقت پندالوم شروع میکنه به چرخیدن. چون که انرژی بدن وارد ارتعاش انرژی سوژه‌ی آزمودنی شده!

این ویدیو رو ببینین تا موضوع روشن شه:

 

چیزی که رادیستزیست ها داشتن درک میکردن همونی بود که اینشتین گفت – اینکه اساسا تمام ماده ها انرژی هستن!

 

چیزهای بیشتری که کشف شد

البته دقت داشته باشین که این حرکت پندالومی که دانشمند فرانسوی تست میکرد با حرکت پندالوم ذهنی که تو سالهای اخیر خیلی رایج شده تفاوت داره.

آزمایشی که دانشمند فرانسوی انجام داد از نظر تجربی قابل تاییده و نتایج قابل تکراری داره. چون که محقق با بدن انرژی (بدن چی هم میگن بهش) سر و کار داره و نه بدن روانی!

رادیستیزیست ها به صورت تجربی ثابت کردن که همه ی ما تو یه اقیانوسی از انرژی هستیم. و دریافتند که این طیف های انرژی خیلی متفاوتن، بعضی طیف های انرژی رو ما میتونیم به صورت آگاهانه درک کنیم، و بعضیا خارج از دایره ادراک حسی ما هستن!

فارغ از طیف انرژی الکترومغناطیسی که از رنج اینفرارد (فروسرخ) تا امواج میکرو، امواج گاما، و امواج کیهانی هستن، دانشمندان حیطه رادیستزی کشف کردن که یه طیف انرژی های لطیفی هم وجود داره!

درواقع بدن انرژی ما همیشه همین انرژی های لطیف رو برمیداره – اینا همون ارتعاشات زبان کیهانی انرژی هستن – و از اونجایی که ما از محیطمون جدا نیستیم، ما آگاهانه یا ناآگاهانه وارد ارتعاش انرژی های مختلف محیطی که توش هستیم میشیم. همیشه و همه جا این اتفاق میوفته!

علاوه بر اینا، مکتب فرانسوی رادیستزی به این نتیجه رسید که این طیف های انرژی های لطیف، با اشکال هندسی خاصی قابل تولید کردن هست. وقتی یه اشکال خاصی تو الگوهای دقیق هندسی قرار میگیرن، با انرژی های بنیادی کائنات ارتباط برقرار میکنن و میدان های خاصی از انرژی لطیف رو تولید میکنن. (انرژی های لطیف، تاثیرگذارترین انرژی ها روی زندگی ما هستن!)

وقتی الگوهای هندسی خاصی باهم تو یه شکل خاص قرار میگیرن – تو انرژی بنیادی کائنات – یه حالت خلائی به وجود میارن (میدان نقطه صفر) که با قدرتمندترین انرژی های کائنات ارتباط برقرار میکنن.

 

نظریه دکتر ابراهیم کریم

ابراهیم کریم
ابراهیم کریم

تو اواخر دهه ۶۰ میلادی یه معمار مصری به اسم ابراهیم کریم، نظریه خودش رو به اسم بایوجئومتری (biogeometry) پایه گذاری کرد.

این دانش به این میپردازه که چطور اشکال خاص هندسی،الگوهای انرژی خاصی تولید میکنن، که روی سیستم زیستی بدن انسان و اساسا روی تمام موجودات زنده تاثیر میذاره.

دکتر کریم در طی تحقیقاتش فهمید که یه طیفی از انرژی های لطیف با «میانگین طلایی» ارتباط داره! این طیف از ۳ گروه انرژی کاملا خاص و منحصر به فرد تشکیل شده که دو تا از گروه ها ناشناخته هستن و یک گروه همونی بود که رادیستزیست های فرانسوی کشف کرده بودن.

بعدها دکتر کریم کشف کرد که این سه گروه انرژی همونایی هستن که تو ادیان بسیار قدرتمند دنیا در موردشون صحبت شده. مثل مسیحیت، اسلام و آیین های ودایی هند.

خیلی از داشنمندان مصری از دکتر کریم درخواست کردن که آزمایش های علمی و بخصوصی روی ارتباط انرژی های لطیف با میانگین طلایی انجام بده. ایشون تو آزمایش های خیلی زیادی که توسط دانشمندان به نام مصری انجام میشدن شرکت کرد و نتایج درخشانی گرفتن!

 

تکنولوژی بایوفیلد

چیزی که من یاد گرفتم و انجام میدم اینه که از ابزارهای دیجیتالی استفاده میکنم که این میدان های انرژی رو ضبط کنم، تقویت کنم، و این میدانهای انرژی لطیف رو باز تولید کنم.

من با موسسه دکتر کریم همکاری ندارم، و این تکنولوژی رو به صورت مستقل ابداع کردم.

تکنولوژی بایوفیلد به این صورته که با یک مدار الکتریکی که به دستگاه های ضبط وصل هست، یک میدان انرژی رو ضبط میکنم. و بعد یه فرآیند خاصی رو طی میکنم تا این میدان انرژی رو بارها و بارها تقویت کنم، و بعد اونو با موسیقی یا ویدیو ترکیب میکنم.

وقتی این موزیک یا ویدیو از طریق کامپیوتر، گوشی، یا هر دستگاهی پخش میشه، تکنولوژی بایوفیلد تمام انرژی های منفی دستگاه پخش رو از بین میبره و میدان الکترومغناطیسی خودش رو ساتع میکنه.

درواقع این تکنولوژی باعث میشه میدان الکترومغناطیسی دستگاه پخش تغییر کنه، و دستگاه پخش تبدیل بشه به یک ساتع کننده انرژی لطیف! (اون انرژی خاصی که براش طراحی شده)

 

چیزی که خوندین بخشی از وبینار اریک تامپسون در مورد کارش و تکنولوژی که ابداع کرده بود.

اشتراک گذاری:

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام و وقت بخیر
  این وسیله ای که توی این مقاله با عنوان پاندالومی ازش نام برده شده همون “شاقول” هست که توی کتابی خوندم که از اکتشافات و یا اختراعات بوعلی سینا بوده.

  • سلام. درسته همون شاقول هست.
   در مورد بوعلی سینا، اطلاعی ندارم! در موردش میخونم. مرسی که گفتین 👍

   • سلام ، ممنونم
    بااینکه خیلی متوجه نشدم🙄 شاید چون تمرکز نداشتم، باید چندبار بخونم.

    ولی یه سوال
    تو مقاله گفته بود دین اسلام هم حتی از این روش استفاده می‌کنه، کجا یعنی؟

    و آیا میشه تو موزیک ها به جای انرژی مثبت (خیلی پنهانی) انرژی منفی بذارن؟
    دیگه من ساده گفتم…

    • اختیار دارین.
     بله این موضوع جای توضیح و بحث زیادی داره…
     در مورد اسلام، صوفی ها در مورد انرژی هایی صحبت میکنن که تو عالم هست و یه جورایی همون انرژی پرانا و چی هست. بهش میگن حَی. شاید منظور دکتر کریم همین بوده. اینکه دقیقا منظورش چه چیزی بوده رو مشخص نکردن.

     بله قطعا میشه! هم از روی فرکانسش که اصلا نمیشه متوجه شد. و هم از طریق پیام سابلیمینال!

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل