بلاگ

اثر فرکانس های صوتی | تاثیر فرکانس های سلفژ روی جسم و ذهن

تاثیر فرکانس های سلفژ روی جسم و ذهن

تو پست قبلی در مورد علم سایماتیکز حرف زدیم و دیدیم که ارتعاشات صوتی چه تاثیر قدرتمندی روی جسم و زندگیمون میتونن داشته باشن.

امروز میخوام یه دقیقه به این موضوع فکر کنین…:

اگه یه راهی بود که میتونستین ارتباطتون رو با کائنات و انرژی هاش تقویت کنین، در اون صورت زندگیتون چه شکلی میشد؟

 

 

خب، باید بگم که خالق مهربون این امکان رو برای ما از قبل فراهم کرده.

با استفاده از فرکانس های صدا میشه کارهای فوق العاده عجیبی روی جسم، ذهن، و زندگی انجام داد!

تو این پست این موضوع رو کامل باز میکنم و با دلیل و مدرک میبینین که تا امروز به موسیقی چقدر سطحی نگاه میکردین!

 

فرکانس های سلفژ

فرکانس های سلفژ باستانی فرکانس هایی هستن که راهب های گروه های خاصی (مثل گرگوریان) تو دعاها و نیایش هاشون استفاده میکردن!

این دعاها بخاطر تاثیرهای فوق العاده قدرتمندی که داشتن قرن ها پیش معروف شدن. اما بعدها واتیکان تعداد زیادی از این ذکرها و دعاها رو از دسترس عموم خارج کرد و گفت که توسط فرا زمینی ها گم شدن و براشون مدرک و سند آورد و … .

۶ تا از این سولفژها بسیار بسیار قدرتمند بودن و میتونستن تغییرات خیلی عمیقی تو فردی که در معرض ارتعاش اون صوت ها بود ایجاد کنن.

اون صداها میتونستن جسم، روان، و روح فرد رو به حالت تعادل اولیه و قدرتمندترین حالت وجودیش برگردونن.

 

یک کتاب اسرار آمیز

تاثیر فرکانس های سلفژ روی جسم و ذهن

یه کتابی (کدهای شفا برای مکاشفه‌ی زیست شناختی ) که تو اواسط دهه ۷۰ میلادی توسط دکتر لئونارد هاروویتز و دکتر جوزف پالئو نوشته شد، از عمق ماجرا پرده برداشت.

چیزی که تو این کتاب افشا شد، فرصتی به دکتر جوزف پالئو داد که روی این فرکانس ها تحقیق کنه. ایشون متوجه یه قسمتی از انجیل شد که یه جورایی حذف شده بود. و این یه سری از شماره ها بودن: ۳، ۶، و ۹. یه سری از کد ها با این ترتیب شماره ها مدام تکرار شده بودن.

ایشون این کد ها رو با متد فیثاغورس تحلیل کرد و از علم اعداد استفاده کرد و خلاصه تو فصل ۷ کتابش به اسم «کتاب اعداد» در مورد ۶ طیف فرکانسی الکترومغناطیسی صوتی توضیح داد.

نکته ی جالبی که از تمام تلاش های ایشون به دست اومد، این بود که ایشون به این نتیجه رسید که این ۶ طیف فرکانسی، همون فرکانس های سلفژی بودن که توسط کلیسا گم شده بودن!

این ۶ طیف فرکانسی از زمان های خیلی دور استفاده میشدن و بعد از مسیح توسط فرقه‌ی گرگوری تا چندین سال بعد توسط این فرکانس ها به مردم خدمات فوق العاده ای ارائه میدادن.

دکتر پالئو چیزای خیلی مهمی در مورد این موضوع کشف کرد، از فرکانس ها بگیرین تا خود اشعار عرفانی که استفاده میکردن. اما مهمترین نکته ای که کشف کرد، کلیدی برای ارتباط با انرژی کائنات بود:

ارتعاش سه عدد ۳ و ۶ و ۹ ، ارتعاش بنیادین تمام فرکانس های سولفژ باستانی هستن! در رابطه با این اعداد، یه پست جداگانه مفصل خواهم نوشت.

 

دانش ارتعاش ها در دنیای مدرن

با گذشت زمان و ورود به دنیای مدرن دانشمندایی مثل آلبرت اینشتین آزمایش هایی انجام دادن و به این نتیجه رسیدن که ماده ای وجود نداره! هر چی هست انرژی و ارتعاش هست. انرژی خالص!

و …

هر انرژی و ارتعاش، یک آهنگ بخصوصی داره..! اگه ارتعاشی با چنین آهنگ یکپارچه ای وارد یه میدان الکترومغناطیسی بشه، اون میدان رو به شکل خودش تغییر میده!

حالا که داستان مختصر اثر فرکانسهای سلفژ رو رو فهمیدیم، بیاین با خواص هر فرکانس موسیقی آشنا بشیم.

 

خواص استثنائی ارتعاش فرکانسهای سلفژ

این فرکانس ها همون هایی هستن که راهب های گرگوریان ازشون استفاده میکردن.

دو – ۳۹۶ – رهایی از غم، اندوه، و شرم

با رهایی از غم، اندوه، و شرم، آگاهی، ناخودآگاه، و سلول های بدن پاکسازی میشن. وقتی فرد در معرض فرکانس ۳۹۶ قرار میگیره، انرژی های مفید این طیف در سرتاسر ذهن و بدن انسدادهای انرژی رو رها میکنن و تو رهاسازی باورهای محدود کننده عمیق ناخودآگاه نقش خیلی مهمی دارن.

 

رِ – ۴۱۷ – تغییر وضعیت ناخوشایند برای تسریع تغییر

ارتعاش فرکانس ۴۱۷ بدن رو درگیر انرژی ای میکنه که تغییر به وجود بیاره. عدم تعادل های ناشی از اتفاق های گذشته – به وسیله تاثیر ارتعاش رِ روی سلول ها – پاکسازی میشه و جسم رو به عملکرد سالم و طبیعیش برمیگردونه.

این فرکانس، ارتعاش سیستم شما رو تحریک میکنه تا یه الگوی پاکسازی به خودش بگیره و تغییراتی که میخواین رو سریعتر و روونتر تو زندگیتون ایجاد کنه!

 

تا اینجا نظرتون چیه؟ شبیه معجزه نیست؟! به قول خارجیا برای واقعی بودن زیادی خوبه، نه!؟ 😉  اما واقعیه!

ادامه شو داشته باشین…

 

می – ۵۲۸ – تحول و معجزات – ترمیم DNA !

نُت می، روی فرکانس ۵۲۸، با ارتعاش DNA انسان هم آهنگه و اونو به حالت تعادل اولیه – که تو اون حالت تحولاتی در حد معجزات رخ میده – برمیگردونه!

در معرض ارتعاش این فرکانس قرار گرفتن باعث میشه که آگاهی تیز بشه، ارزش های بنیادی زندگی کشف بشن، و وجود فرد پر از صلح و آرامش بشه.

ذهن کامل و یکپارچه میشه و وارد بُعد لذت و شعف میشه. تو این حالت ذهن آماده ی تجسم کردن رویاهاتون هست!

وقتی که ارتعاش این فرکانس با این آوا روی DNA شما تاثیر مثبت و پاکسازی کننده میذاره، قدرت نیت شما بسیار تیز میشه و ارتباطتون با ندای درون قوی میشه و شهودتون بسیار قوی تر میشه.

به این فرکانس، فرکانس عشق هم گفته میشه!

 

فا – ۶۳۹ – ارتباط با خانواده‌ی معنوی – روابط

این فرکانس به خلوتگاه های درونی مقدسی که پر از هماهنگی و عشق هستن نفوذ میکنه. این طیف فرکانسی برای همدلی، شفقت، و روابط بین فردی عالی عمل میکنه.

آوای «فا» برای پاکسازی انرژی های منفی روابط – مخصوصا روابط خانوادگی – عالیه.

آوای فا روی فرکانس ۶۳۹ بدن و روح رو برای ارتباط با محیط و کائنات آماده میکنه و ویژگی هایی مثل درک، صبوری، شکرگزاری و عشق رو تقویت میکنه!

 

سُل – ۷۴۱ – پاکسازی و رفع مشکل

آوای سُل روی فرکانس ۷۴۱ سموم رو از سلول های بدن پاکسازی میکنه. برای همین به این فرکانس میگن «حل کننده آلودگی ها».

این فرکانس ما رو به یه بُعد فراتر زندگی هدایت میکنه. آوای «سُل» آلودگی ها رو از بدن پاکسازی میکنه، بدن رو از تمام امواج الکترومغناطیسی (امواج موبایل و ماهواره ها و … ) و مایکرویو و مادون قرمز و فرابنفش رها میکنه!

 

لا – ۸۵۲ – آگاهی معنوی

لا حقیقته. آگاهیه. این همون مرحله از آگاهیه که همه چی تو زندگی بر اساس نظم الهی چیده میشن و هماهنگی عمیقی کل وجود و زندگی رو فرا میگیره.

فرکانس ۸۵۲ فرد رو برمیگردونه به ارتعاش عشق و شعف. و فرد رو با انرژی خالق هستی متصل میکنه!

 

نتیجه گیری

همیشه از فرکانس و ارتعاش و اینا چیزای منفی شنیدیم. چیزایی مثل فرکانس امواج مادون قرمز، امواج فرابنفش، امواج مایکرویو، فرکانس دکل های BTS و …

خیلیا فکر میکنن فقط فرکانس ها و امواج مضری وجود دارن که تاثیرات خیلی بدی روی جسم و زندگیمون میذارن.

همه اینا درسته. اما در مقابل، خالق مهربون  سیستم رو طوری آفریده که فرکانس ها و آواهایی برای تاثیرات مثبت روی جسم، ذهن، و زندگی ما وجود داشته باشن و ما بتونیم ازشون به همون راحتی استفاده کنیم!

 

حالا که با این ۶ فرکانس باستانی برای درمان و تحول آشنا شدیم، چی باعث میشه که ازشون استفاده نکنین؟!

 

اشتراک گذاری:

14 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل