بلاگ

زبون ناخودآگاه چیه و چطور میشه با زبان ناخودآگاه آشنا شد

یادگیری زبون ناخودآگاه
یادگیری زبون ناخودآگاه
یادگیری زبون ناخودآگاه

خب رفقا تو پست قبل با ویژگیهای کلی ناخودآگاه آشنا شدیم.

اگه قبلا تکنیکای زیادی رو امتحان کردین و نتیجه نگرفتین، اولین دلیلش اینه که احتمالا زبون ناخودآگاه رو بلد نبودین!

بذارین چندتا مثال بزنم تا قشنگ متوجه بشین ما چی میگیم و ناخودآگاهمون چی میفهمه.

اگه مدام بگین فراموشکار شدم هی همه چیو فراموش میکنم، این موضوع تبدیل به باور میشه. و به محض اینکه یه چیزی تبدیل به باور میشه، ناخودآگاه با اشتیاق میگه چشم الان میذارمش تو برنامه و انجامش میدم!

اگه ناراحت باشین و در مورد خودتون فکر کنین هر کسیو که دوست میدارین از دستش میدین، ناخودآگاه نمیفهمه که از روی ناراحتی دارین این حرفو میزنین، چیزی که اون درک میکنه اینه: لطفا یه کاری کن تا هرکسیو که دوست دارم رو از دست بدم. و اونو به عنوان یه دستور میپذیره و ذهن و عملکرداتونو طوری تنظیم میکنه که هر کسیو که دوست بدارین واقعا از دست بدین!

چطور بفهمم دارم به ناخودآگاهم چی میگم؟

یه نصف روز به حرفایی که میگین (تو ذهن یا با زبون) دقت کنین و ببینین چه عباراتی رو زیاد استفاده میکنین! اینارو بنویسین. میتونین این تمرینو برای چند روز ادامه بدین تا دقیقتر و واضحتر متوجه گفتگوهاتون بشین.

فقط برای امروز، یک ساعت، پندار نیک، گفتار نیک، و کردار نیک رو رعایت کنین. و بعد، به افکارتون توجه کنین. ببینین چیا تو سرتون میچرخن. تو یه دفتری یا یه نوت تو گوشی بنویسینشون.

این کارارو بکنین!

تغییر ناخودآگاه، به معنای واقعی کلمه تغییر زندگیه! این اتفاق یهو نمیوفته. بنابراین لازمه تمرینای هر جلسه رو با دقت انجام بدین و سوالاتونو مثل همیشه مطرح کنین.

اینارو خوب یاد بگیرین که از جلسه بعد وارد بحثای تخصصی تر میشیم و یاد میگیریم چطور میتونیم از قدرت ذهنمون تو دنیای واقعی استفاده کنیم …

 

این پست رو با کسایی که براتون ارزشمندن به اشتراک بذارین تا اونا هم یاد بگیرن و استفاده کنن ?

منبع

 

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل