قانون جذب در ۶۷ ثانیه

قانون جذب در 67 ثانیه
قانون جذب در 67 ثانیه
قانون جذب در ۶۷ ثانیه

 

بعضی از دوستان میپرسن چطور قانون جذب در ۶۷ ثانیه را فعال کنیم؟؟

جواب سریع اینه: چند دهه تلاش کنین و یه مرتاض خبره بشین، بعد شاید بتونین این کارو بکنین!

خیلیا دنبال تغییرات فوری هستن

تکنولوژی مغز و ذهنشون رو طوری تربیت کرده که دنبال ارضاء فوری هستن.

امروزه میتونین آنلاین بشین و یه چی بخرین و یکی دو روزه بیاد دم در خونتون! یا حتی خوراکتونم میتونین آنلاین بخرین.

تبلیغات بهتون میگن که با فلان روش صد در صد تضمینی تو زمان خیلی کمی ورزنتونو کم میکنین، در عرض دو ماه درآمدتون از صفر به چهل میلیون در ماه میرسه، با شرکت تو دوره‌ی ۲۰۰ ساعته مربی یوگا میشین، با دونستن چندتا تکنیک میتونین با فکر کردن هر چیزی رو به زندگیتون بیارین و غیره …

روشهای باستانی آموزش کم کم دارن به دستای سرد فراموشی سپرده میشن…

چیزی که من تو سالهای اخیر یاد گرفتم، این بود که موضوع این نیست که فقط تلاش کنیم و چیزای جدید یاد بگیریم. چیزی که به همون اندازه مهمه – اگر مهمتر نباشه – اینه که با الگوهایی که عمیقا تو ناخودآگاهمون کاشته شدن و همین الان تو ناخودآگاهمون هستن، کار کنیم!

چطور با این الگوها کار کنیم؟!

میتونیم دوباره طراحیشون کنیم! طوری که اون الگوها رو صحبت کنیم، رفتار کنیم، و سیستم عصبی بدنمون اونو بپذیره! اینطوریه که یه تغییری که ایجاد میشه (هدف از یادگیری هم همینه دیگه، تو یه حوزه ای میخوایم تغییر کنیم و پیشرفت کنیم) خیلی بادووم میشه و میشه بخشی از شخصیتمون!

تغییر زمانی تغییره که بشه بخشی از شخصیتمون! در غیر این صورت یه تغییر رفتارِ موقت هست. (چندبار یه فعالیت جدیدی مثل ورزش کردن رو با اشتیاق شروع کردین و یه مدت بعد رهاش کردین؟ ? )

این کار برا خودش یه پروسه‌ای هست که تلاش، زمان، و دانش درست انجام دادن این کار رو میطلبه.

تغییرات «اساسی» تو زندگی تقریبا هیچ وقت یهویی و سریع اتفاق نمیوفتن! (بجز مواردی مثل شوک ها (مثلا فرد میخواد سیگارشو با آدامس و چسب و محلول و اینا ترک کنه، اما نمیتونه. وقتی با خونواده میرن مسافرت موقع رانندگی یه سیگار روشن میکنه و این موضوع باعث میشه که تصادف کنن و همه خونوادشو از دست بده. شوک این اتفاق میتونه باعث شه از سیگار متنفر بشه. مواردی شبیه این، تغییرات سریع به واسطه شوک ها هستن))

حرف آخر

بنابراین، دوستای خوب من، وقتتون رو برای این جفنگیات تلف نکنین!

کسی با تمرکز و اینجور کارا تو شصت و چند ثانیه به هیچی نرسیده و نمیرسه! ?

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

منبع

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل