اگه از سایتهای موفقیت زیادی ناامید شدی ولی نمیتونی بیخیال رویاهات بشی، و دنبال روش‌های قدم به قدمی که تو زندگی واقعی به دردت بخورن و نتایج مثبت به بار بیارن هستی، جای درستی اومدی!

این وبسایت برای شماییه که میخوای

  • تو کسب و کارت «بهترین» بشی
  • کاراتو نیمه کاره رها نکنی و تا آخر انجامشون بدی و ازشون نتیجه بگیری
  • تنبلی رو بذاری کنار و عملگرا باشی و عذاب وجدان کمتری بکشی
  • عزت نفس و اعتماد به نفستو به شدت تقویت کنی
  • ذهنیت و باورهاتو عوض کنی و بتونی تو اهدافت «موفق» بشی
  • برای رویاها و اهدافت انگیزه داشته باشی و شرایط فلجت نکنه
  • زندگی شادتری داشته باشی و زندگی کسایی که دوسشون داری رو هم شادتر کنی

چه کسی پشت این سایته

بعضیا فکر می‌کنن کسایی که تو این حیطه فعالیت می‌کنن یه سری قدرتهای جادویی دارن. یه جورایی داستانهای از فقر به ثروت و پیدا کردن یه «راز» خاص و درآمد میلیونی حاصل از اون.

مدل داستان استادها. مدلی که این باور رو به شما میده که من هر کاری که کردم استراتژیک بوده و همه ی اتفاقای خوبی که افتادن حساب شده و برنامه ریزی شده بودن و …

خب، در مورد من که اینطور نبوده! داستان من از اون داستانای جادویی نیست. از اون داستانای از فقر به ثروت و … ساده بگم، در مورد فرزند یه خونواده‌ی متوسط ایرانیه که یه راه غیر متعارف رو برای زندگیش انتخاب می‌کنه…

اسم من رضا هست. روانشناس هستم و در حیطه ای که بیشتر از 11 ساله توش مطالعه و آزمایش و تجربه می‌کنم، نویسندگی و ترجمه می‌کنم – چیزی که عموما بهش میگن بهبود و توسعه فردی: مهم‌ترین عوامل موفقیت و احساس خوشبختی آدما توی این حیطه‌ست! عواملی مثل سیستم باورها، عادت‌ها، تصمیم‌گیری، خلاقیت، اعتماد به نفس و عزت نفس، انگیزه و پشتکار و …

عاشق طبیعتم و هیچ فرصتی رو برای مسافرت از دست نمیدم.

انعطاف پذیری زندگیم برام خیلی با ارزشه. خیلی خوشحالم که وسط «روزای کاری» هر کاری که بخوام رو بدون گرفتن اجازه از کسی می‌تونم انجام بدم. عاشق اینم که میتونم برم تو دل طبیعت بکر و روح زمین رو احساس کنم و نگران کسب و کارم و چیزای دیگه نباشم.

هزار سرو

تو زندگیم چیزایی که یاد گرفتم رو پیاده می‌کنم و از تجربه های خودم درس می‌گیرم و یاد می‌گیرم که چطور میشه روی هم رفته زندگی بهتری ساخت. ( «زندگی» مجموع عوامل مختلفیه که 5 تا از مهم‌تریناشو – که نبود تک تکشون باعث بدبختی میشه – تو کتابم توضیح دادم)

این سایت، مطالبش و خودم، همگی در حال تکاملیم. چیزایی که یاد گرفتم رو اینجا به اشتراک میذارم. امیدوارم که برای شما هم مفید باشن!

خب، تو این حیطه چیا به دست آوردم؟

·      از یه آدم خجالتی تبدیل شدم به کسی که تو موقعیت های اجتماعی راحته و با اعتماد به نفس ظاهر میشه.

·      عملکرد و تاثیرگذاریم رو دو برابر بیشتر کردم. قبلا یه آدم تنبل کمال گرا بودم که هیچ کاریو تا آخر انجام نمی‌داد. اما الان همه چی فرق می‌کنه.

·      عزت نفسم به شدت بهبود پیدا کرده (واقعا تفاوت زیادی هست بین عزت نفس پایین و بالا!)

·      خیلی آگاه تر شدم. قبلنا عادت داشتم تو سرم و در گذشته یا آینده زندگی کنم. الان بیشتر وقتمو در لحظه زندگی میکنم. چیز فوق العاده ایه!

·      زندگیم رو خیلی ساده تر و جذاب تر کردم و عادت های بهتری برای خودم ساختم.

·      تونستم با استفاده از تاثیر ذهن روی بدن و تغذیه سالم چربی های شکمم رو در کمتر از 10 روز آب کنم!

·      تو یک سال گذشته یه کتاب تالیف کردم و دو تا کتاب دیگه هم ترجمه کردم.

·      در طول کارم بعنوان مشاور، نقش کوچیکی تو موفقیت و شادی آدمای زیادی داشتم.

 

نوشته هام در مورد چیزاییه که تاثیر مثبتی روی زندگی خودم و مُراجعام داشتن. خیلی از این ایده ها و استراتژی ها برای شما هم جواب میدن! درسته که همه‌ی ما منحصر به فرد و خاصیم، اما احتمالا مهم تر از اون، اینه که همه‌ی ما شبیه همیم و مغزمون یه مدل ساخته شده.

اما من در این سایت کار درمانی انجام نمی‌دم!

این سایت در درجه اول مخصوص کساییه که برای زندگیشون هدف مشخصی دارن، یا صاحب کسب و کاری هستن (و یا میخوان که کارآفرین بشن) و برای پیشرفت و موفقیت بیشترشون نیاز به تغییر یا تقویت برخی از جنبه های خودشون مثل: اعتماد به نفس، تمرکز قوی، خلاقیت بیشتر، تغییر دادن باورها و عادت‌ هاشون دارن.

بنابراین اگه تو بحران جدی هستین، یا افسردگی و اضطراب شدید دارین یا افکار خودکشی دارین، توصیه می‌کنم که وب گردی نکنین و هرچه سریعتر با یکی از روانشناسای خوب و با تجربه‌ی شهرتون صحبت کنین!

حالا از کجا شروع کنم؟!

خب، ساده ترین راه اینه که به خونواده‌ی گرم هزارسرو بپیوندین و تکنیک های کاربردی در مورد اعتماد به نفس، تغییر باورها، عملگرایی و موارد دیگه رو به صورت کاملا رایگان تو ایمیلتون دریافت کنین. علاوه بر این، کتاب کوچیک و کاربردی «7 گام برای متوقف کردن تنبلی» رو هم دریافت می‌کنین. (این کتاب چکیده‌ی یکی از ورکشاپای خیلی موثره که توصیه می‌کنم حتما بذارینش تو برنامه و انجامش بدین)