راز کائنات چیست

راز کائنات چیست و چگونه به افکار ما پاسخ میدهد؟
راز کائنات چیست و چگونه به افکار ما پاسخ میدهد؟
راز کائنات چیست و چگونه به افکار ما پاسخ میدهد؟

خب رفقا تا اینجا یاد گرفتیم که هر کلام و فکری رو باور کنیم، ذهن ناخودآگاهمون اونو میاره تو زندگیمون. حالا میخوام یه چیزی بگم که مطمئنم زیاد شنیدینش: وقتی ناخودآگاهمون دست به کار میشه، کائنات هم اونو حمایت میکنن.

خب، اصلا کائنات چیه و چطوری اینکارو میکنه؟ اصلا واقعا این اتفاق میوفته یا نه؟!

کائنات یعنی هرآنچه که هست! تمام چیزهایی که آفریده شدن در سطح کیهان رو بهش میگن کائنات (از واژه‌ی کائن گرفته شده). خب. موضوع چیه؟ چطور ممکنه من و بقیه و هر چیزی که هست در خدمت شما باشیم تا شما به آرزوهات برسی؟! اونم فقط بخاطر یه باور؟!

بذارین ساده و خودمونی بگم، کائنات بی طرفن! یعنی مثلا برای ملت ایران خیلی اهمیتی نداره که تو امشب خودتو بکشی یا امشب بهترین شب زندگیت باشه!

برا بقیه دنیا هم خیلی مهم نیست! برای حیوونا و گیاهان و اشیاء و کهکشانها هم این موضوع اهمیتی نداره! همونطور که تا اینجای زندگیت هم شکست داشتی و هم موفقیت، و برای دنیا و کائناتش هیچ اتفاقی نیوفتاده! خورشید هنوزم صبا از شرق طلوع میکنه و عصرا غروب میکنه!

خب که چی؟!

ما هنوزم متوجه نشدیم راز کائنات چیست !؟

نکته اینه که وقتی شما یه باوری در خودت بوجود میاری (از طریق تجسم خلاق و عبارت تاکیدی و تلقین و تکرار و … ) رفتارت، گرایش‌هات، نگرشت، و تصمیم گیری هات طبق اون باوره تغییر پیدا میکنن!

مثال بزنم. اگه شما باورتون این باشه که آدما نفرت انگیزن، به نظرتون میتونین لذت دوستی با آدمها رو مثل کسی که باور داره آدما عشقن تجربه کنین؟! میتونین روابط موفقی داشته باشین؟ میتونین خیلی راحت آدما رو ببخشین؟ و …

حالا اگه شما بیای با اخم و یه قیافه از خودراضی از یکی دیگه یه لطفی بخوای، چقدر احتمال داره که اون فرد این لطفو برای شما انجام بده؟! اگه با لبخند و یه ژست خاکی این درخواستو بکنین چی؟

میبینین؟ اینطوریه که کائنات داره به باورهای شما پاسخ میده!

اگه باورتون این باشه که تو ایران نمیشه از راه سالم پول درآورد، دیگه چشتون به این راه ها بسته میشه! چون باور دارین که نمیشه دیگه! و برعکس، اگه باورتون این باشه که با کشاورزی هم میشه تو ایران الآن میلیونر شد، میتونین برین یاد بگیرین و یه مزرعه گیاهان دارویی بزنین و اسانس گیری کنین!

اوکی. اما بحث انرژی و ارتعاش و این داستانا چی؟

این موضوع رو نگه میدارم برای بعد که مفصل در موردش گپ بزنیم…

نظر، پیشنهاد، انتقاد، سوال یا هرچی بود همین پایین بنویسین تا راجب صحبت کنیم ??

این پست رو با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین ?

 

منبع

 

اگه مایل به یادگیری چیزای بیشتر در این مورد هستین و دوس دارین از زمان ثبت نام کلاس ها و دوره ها مطلع بشین فرم پایین رو پر کنین:

اشتراک گذاری:

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا ایمیلتون رو وارد کنید
دانلود فایل