Reiki I

تکنیک ژاپنی رِی‌کی اوسویی

   

روشی قدرتمند برای پاکسازی جسمانی و ذهنی

رِی کی یک تکنیک ژاپنی برای کاهش استرس و ایجاد آرامش است که علاوه بر این خاصیت درمانی هم دارد. اگر انرژی حیاتی شخصی پایین بیاید، فرد احساس بیماری یا پریشانی خواهد کرد، و درصورتی که نیروی حیاتی متعادل باشد ما قادر خواهیم بود که شاد و سلامت زندگی کنیم.

ری‌کی تمام بخش‌های فرد از جمله جسم، احساسات، ذهن و روان را پاکسازی و درمان می‌کند و آثار بسیار خوبی از جمله ایجاد آرامش، احساس امنیت و بهزیستی را در فرد ایجاد می کند. بسیاری نیز تجربیات شگفت انگیزی گزارش کرده اند.

ری‌کی یک روش بسیار آسان، طبیعی، و ایمن برای متعادل کردن جسم و ذهن است. از آنجایی که ریشه ی نابسامانی ها و بیماریهای ما در ذهن و عادتهای نادرست ما است، بسیاری از تمرین کنندگان این سبک شاهد درمان‌های جسمی و روانی متعددی بوده اند.

عکس خالی

 با آموختن روش رِی کی، انرژی های منفی از محیط و افراد قادر نخواهند بود به راحتی به میدان انرژی شما نفوذ کنند و شما با تمرین روزانه‌ی این تکنیک خواهید توانست تعادل و آرامش را به زندگی خودتان و کسانی که دوستشان می دارید بازگردانید.

تمرین روزانه ی ری کی میدان انرژی و هاله شما را پاکسازی می‌کند که این موضوع علاوه بر فواید سلامتی جسمانی و روانی، باعث افزایش خلاقیت، شهود و جذابیت درونی شما می شود. 

در طب سوزنی اعتقاد بر این است که زمانی که مشکل سلامتی بوجود می آید، در قسمت هایی از کانالهای عبور انرژی انسداد بوجود آمده است. و برای رفع آنها سوزن ها را در نقاط خاصی از بدن برای مدت زمان مشخصی فرو می کنند و پس از چند جلسه فرد بهبود چشم گیری را در سلامتی خود تجربه می کند. از آنجایی که تمرین ری کی موجب باز شدن مریدین ها ( کانال های عبور انرژی حیاتی در بدن ) می شود و انسدادهای آنها را رفع می کند، شما می توانید بدون هیچ هزینه ای کانال های عبور انرژی را در سرتا سر بدنتان پاکسازی کنید که این امر علاوه بر بهبود سلامتی جسمانی شما، سلامتی روانی و خلاقیت و شهود شما را نیز به طرز چشمگیری بهبود خواهد داد.

 درمانگران ری کی علاوه بر بهبود کیفیت زندگی خود، می توانند به دیگران کمک کنند و کیفیت زندگی آنان را نیز بهبود بخشند. در سرتاسر دنیا درست مثل کلینیک های طب سوزنی، کلینیک های ری کی درمانی وجود دارد که در آن کارورزان ری کی پس از دریافت وجه مشخصی به درمان مُراجعان می پردازند. این موضوع در ایران به دلیل سوء استفاده‌های بی شماری که از عناوین ریکی و انرژی درمانی شده است جا نیوفتاده است، اما با این حال بسیاری از ماساژورها، متخصصان طب فیزیکی، فیزیوتراپ ها، درمانگران طب سوزنی و … از ری کی برای اثربخشی عمیق‌تر درمانشان بر روی مراجعان استفاده می کنند.

 افراد در روزهای اول تمرین با ری کی تغییرات چشم گیری را در آرامش و بهبود کیفیت زندگیشان تجربه می‌کنند. تمرین پیوسته و بلند مدت ری کی سبب پاکسازی عمیق تر مراکز و کانال های انرژی می شود که این نیز باعث باز شدن راه های جدیدی برای رسیدن به اهدافتان می شود که تا کنون قادر به دیدن آنها نبوده اید.

 

عکس خالی

 

پس از ثبت نام، توضیحات و تمام جلسات (به نوبت) به آدرس ایمیلی که وارد کرده اید ارسال خواهد شد و شما به راحتی می توانید در منزل خود آموزش‌های لازم را فرا گرفته و همگام با آنها تمرین کنید. علاوه بر این، شما در این دوره:

  • یک کتابچه راهنما بصورت pdf دریافت خواهید کرد که می توانید همواره در تلفن همراهتان داشته باشید و هر زمان که نیاز داشتید به آن مراجعه کنید.
  • فایل صوتی جلسات را در قالب MP3 خواهید داشت که می توانید در حین رانندگی یا انجام فعالیت های روزانه مجددا به آنها گوش کنید.
  • در کانال مخصوص این دوره عضو خواهید شد که خواهید توانست تجربیات و سوالات خود را مطرح کنید.
  • از پشتیبانی ۶ ماهه برخوردار خواهید شد.

عکس خالی

می‌خواهم همین حالا با تخفیف ویژه ۷۵ درصد در این دوره شرکت کنم

 

 

بیشتر افراد در هیاهوی دنیای امروز گم شده اند و تعادل زندگیشان را از دست داده اند. آنها به راحتی دستخوش خشم و اضطراب و نا امیدی و غم و اندوه می شوند. امروزه زندگی بسیاری آمیخته با اضطراب و اندوه است و کمتر کسی به راستی زندگی شادی دارد.

برخی به قدری زیر فشارهای زندگی خرد شده اند که دیگر تصور زندگی آرام برایشان بسیار دور از واقعیت است.

پیشرفت سریع تکنولوژی باعث شد تا ملزومات زندگی روز به روز بیشتر شوند و افراد وقت و توجه کمتر و کمتری را معطوف به خودشان بکنند. کم کم روش‌های طبیعی آرام کردن و بهداشت روانی که سالها در سنت های دیرینه‌ی ما بود از یاد رفت و جایشان را با مشغله ها و درگیری های مدنیته عوض کردند.

آشنا شدن و آموختن تکنیک‌های اصیل تعادل و آرامش یافتن نسبت به سالهای پیش دشوارتر شده و یافتن تکنیک های اصیل که دور از سوء استفاده های مدرنیته قرار گرفته باشند سخت تر شده است.

عکس خالی

در بین معدود افرادی که هنوز داشتن آرامش و تعادل را در زندگی باور دارند، برخی برای یافتن این خواسته به متون فلسفی پناه می برند، اما بسیاری از آنها با فلسفه آشنایی ندارند. فلسفه عبارت است از جستجوی شناخت یا حکمت، بخصوص آنچه که به واقعیت نهایی هستی یا کلی ترین اصول و ماهیت اشیاء و اندیشه ها و شناخت و ادراک بشری از پدیده های طبیعی و اخلاق مربوط می شود، که به ترتیب فلسفه طبیعی و فلسفه اخلاق خوانده می شود.

برتراند راسل در باب فلسفه می گوید:

فلسفه ناکجا آبادی است بین علم و الهیات که از هر دو سو مورد تهاجم واقع شده است.

لودویگ ویتکنشتاین می گوید:

فلسفه نبردی علیه فریب خرد ما به وسیله زبان است.

ولی به راستی فلسفه چیست؟

حقیقت این است که همین جمله نیز عبارتی است فلسفی و برای پاسخ به این پرسش هم باید فلسفه دانست!

به عبارتی، فلسفه روشی است برای کنکاش در باب سوالات بنیادی و ریشه ای که علم، خرافه، هنر و مذهب پاسخی برای آنها ندارند.

با توجه به این تعریف آیا فلسفه درمانی فوری برای مشکلات مطرح شده می باشد؟

دانستن فلسفه برای زندگی امروزی ضرورت دارد، اما از آن به عنوان روشی برای بازگرداندن فوری آرامش و تعادل به زندگی نمی توان یاد کرد!

عکس خالی

برخی دیگر تلاش می کنند با مراجعه به مشاورها و روانشناسان آرامش و تعادل را به زندگی بازگردانند. توانایی کمک کردن روانشناسان بر کسی پوشیده نیست، اما در کمال تاسف نمی توان بر این حقیقت که درصد بالایی از روان شناسان امروز جامعه‌ی ما ناکارآمد هستند سرپوش گذاشت. بیشتر روان شناسان به جای ارائه راه حل کاربردی، زمان مشاوره را به درد دل و ارائه توصیه هایی صرف می کنند که با عمق و ریشه ی ناشادی کاری ندارد و به طور موضعی فرد را تا ساعاتی آرام می کند و سپس فرد در مواجهه با موضوعی جدی کاملا فرو می پاشد و سرزنش کردن خود را نیز به مشکلات قبلی اش می افزاید.

عکس خالی

برخی دیگر آرامششان را در دیگران می جویند و برای آرام شدنشان به آنان متکی هستند. این مورد تا زمانی مشکل ساز نیست که فرد مورد نظر در زمان ناراحتی ها در دسترس باشد. در غیر این صورت فرد برای آرام شدنش کسی را نخواهد یافت و از آنجایی که هرگز به عمق و ریشه ی مشکل نپرداخته است نخواهد توانست که با این وضعیت روبرو شود و آنرا تحمل نخواهد کرد. در صورتی که این وضعیت ادامه یابد احتمال مصرف الکل و مواد مخدر در آنها بیشتر می شود.

تعادل

به عقیده روانشناسان شرقی بهترین راه برای یافتن آرامش و تعادل، در درجه اول شناخت عوامل ناشادی است! پس از شناخت آنها، فرد می تواند از درون خویش برای رفع و کنترل آنها تلاش کند و در نهایت به انگیزاننده های ناشادی فائق آید. برای این منظور روش های متعددی وجود دارد، که یکی از ساده ترین و نظم یافته ترین آنها، تمرین تکنیک ژاپنی رِی کی است.

رِی کی تکنیکی است که سالها پیش فردی به نام میکائو اوسویی آنرا پس از مطالعه و تلاش و آموزشهای گوناگون فراوان کشف کرد و در سالهای سختیِ ژاپن کلینیک هایی تاسیس کرد و به همراه چندی دیگر به درمان و آموزش مردم پرداختند. کارهای دکتر اوسویی به قدری ارزشمند بود که دولت ژاپن مدال افتخار را به او اهدا کرد!  پس از مرگش سنگ یادبود بسیار بزرگی بر سر خاک او نصب شد و فعالیت های ارزشمندش را روی آن حکاکی کردند. هم اکنون نیز آن مکان یکی از مکان های گردشگرانی ست که به آنجا می روند.

سِنسِی اوسویی ریشه ی ناشادی بشر را در ۵ مورد خلاصه کرد و برنامه ای کاربردی برای آن تدوین کرد تا تمام کارورزان ری کی بتوانند هر روزشان را بهتر از دیروزشان سپری کنند و رفته رفته زندگی شادتر و پربارتری را تجربه کنند. اصولی مانند کنار آمدن با خشم و نگرانی و سخت کوشی و عشق ورزیدن به تمام موجودات از جمله این عوامل هستند.

۶ جلسه از دروس این دوره به این اصول اختصاص یافته اند.

عکس خالی

اکثر آموزگاران امروزی ری کی، آنرا در ارائه همسو شدن خلاصه می کنند. نکته مهم این است که همسویی بدون تمرین مدون و منظم کاری از پیش نخواهد برد.

 شرکت کنندگان در این دوره با تاریخچه ری کی آشنا می شوند تا افسانه هایی که برای بازاریابی در مورد آن ساخته شده را از تاریخچه واقعی آن تمییز دهند. سپس اصولی برای پاکسازی چاکراها و مریدینها فرا میگیرند. پس از آموختن مراحل عملی پاکسازی جسمی و ذهنی، همسویی مرحله اول را دریافت کرده و یک دوره ی پاکسازی بسیار قدرتمند چند جانبه را به مدت ۲۱ روز سپری خواهند کرد. با جزئیات ۵ اصل ری کی آشنا می شوند و اصولی را فرا می‌گیرند که برای تمام عمر می توانند از آن بهرمند شوند و زندگی خود و اطرافیانشان را به طرز چشمگیری بهبود بخشند.

در نهایت ری‌کیست های مرحله اول قادر خواهند بود به منظور پاکسازی و درمان انرژی ری کی را در کانالهای انرژی خود و دیگران جاری کنند.

عکس خالی

تمامی شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا پایان سال جاری از پشتیبانی مربوط به این دوره استفاده کنند.

 

هزینه ثبت نام در این دوره ۹۹۹ هزار تومان می باشد که با توجه به شرایط پرفشار اقتصادی تا مدتی محدود با ۷۵% تخفیف ویژه ارائه می‌گردد. شما می توانید تنها با پرداخت ۲۴۹ هزار تومان در این دوره‌ی بی‌نظیر شرکت کنید و تا پایان عمرتان از مزایای آن بهرمند شده و از تکنیک‌هایی که آموخته اید در جهت خیر و صلاح خودتان و دیگران استفاده کنید.

عکس خالی

 

می‌خواهم همین حالا با تخفیف ویژه ۷۵ درصد در این دوره شرکت کنم

 

عکس خالی

 

نکته: دوستانی که به هر دلیل قادر به پرداخت اینترنتی نیستند، می توانند بصورت انتقال کارت به کارت، بسته به شرایطشان یکی از مبالغ (۲۴۹ یا ۱۶۶هزار تومان) را به شماره کارت ۶۲۷۴۱۲۱۱۸۱۷۱۵۰۱۲ ارسال نمایند و سپس ما را مطلع کنند تا روند ثبت نام را تکمیل کنیم.

شما تنها 4 ثانیه با یادگیری این تکنیک فاصله دارید!
برای دانلود کافیست ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:
دانلود آموزش
close-link