[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]هزار سرو[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]سلام، من رضا بالغی هستم. فعالیت‌های من در زمینه‌ی نویسندگی، ترجمه و روان‌شناسی است.

 

این وبسایت حاصل مطالعات و تجربه‌‎های من در زمینه‌ی روان‌شناسی است. من در مورد باورها و عادت‌ها و قابلیت‌های انسانی می‌نویسم. سوال اساسی که در طول کارم می‌خواهم به جواب آن برسم این است: “تا چه حد می‌توانیم بهتر زندگی کنیم؟

 

برای پاسخ دادن به این سوال، دانشم را با جدیدترین پژوهش‌های علمی به روز می‌کنم و سعی می‌کنم با زبانی قابل فهم و کاربردی آنها را بیان کنم.

همانطور که اطلاعاتی (با پشتوانه‌ی علمی) را برای بهتر زندگی کردن ارائه می‌دهم، گاهی داستان‌هایی واقعی از ورزشکاران، هنرمندان، و کارآفرینان را نیز بیان می‌کنم. با بررسی کردن داستان زندگی افراد موفق در زمینه‌های گوناگون، می‌توانیم خصوصیت‌های مشترکی که آنها را تبدیل به بهترین شخصیت خودشان کرده است را پیدا کنیم.

 

تمرکز اصلی من در مورد تکنیک‌های علمی و به روز بهبود فردی است.

 

 

باور دارم بهترین راهی که می‌توانیم دنیا را تغییر دهیم این است که از خودمان شروع کنیم. اگر از عهده‌ی خودمان برآمدیم و زندگیمان را بهتر کردیم، در این صورت عملکرد ما مثبت خواهد بود و ما به جای بی‌نظمی، نظم و هماهنگی بیشتری برای دنیا به بار خواهیم آورد.

 

 

من در مورد علم و هنرِ بهتر زندگی کردن می‌نویسم. علم، برای اینکه آن ایده‌ها بارها روی افراد و شرایط متفاوتی امتحان شده‌اند و کاربردی هستند. و هنر، برای اینکه راه‌های عملی اجرا کردن آن ایده‌ها در زندگی واقعی را نشان دهم.

 

با این حال، فقط به نوشتن اکتفا نمی‌کنم. در طول راه، دوست دارم که ایده‌های کاربردی را روی خودم امتحان کنم و در مسیر روان‌شناسی، نویسندگی و ساختن باورها و عادت‌های بهتر رشد کنم. در نهایت، کار من به سه قسمت پژوهش آکادمیک، تجربه‌ی شخصی و بازگو کردن آنها خلاصه می‌شود.

 

مکان اصلی که این اطلاعات را بازگو می‌کنم رادیو هزارسرو است. علاوه بر آن، تکنیک‌ها و اطلاعات بسیار فشرده‌ای را نیز در اینستاگرام هزارسرو منتشر می‌کنم. شما می‌توانید با کلیک کردن روی این قسمت در اینستاگرام هزارسرو عضو شوید و از مطالب مربوط به بهتر زیستن زندگی بهرمند شوید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]